Září 2008


aa mcr zo zadu♥♥

29. září 2008 v 14:46 | miska |  >>foto<<
aaa slintamm :D jezkove nozicky ti ich prdelky nemaju chybu♥♥♥

kraasne fotky MCR ♥

29. září 2008 v 14:44 | miska |  >>foto<<
ICh autobus↓ FANS


farba na vlasy :D

29. září 2008 v 14:36 | miska |  ::haluzoviny::
inak taku budem pouzivat :D:D

NAKRESY TUA

27. září 2008 v 10:08 | miska |  >>foto<<

Gee o sfilmovani TUA

27. září 2008 v 10:05 | MISKA |  ♥ news ♥
Na Newsarama.com si můžete přečíst rozhovor s Gerardem o druhé sérii "The Umbrella Academy". Frontman v něm mimojiné prozrazuje, jak by si představoval filmovou verzi svého komiksu: "S některýma lidma bych rád dál spolupracoval, kdyby měla vzniknout i filmová verze, a jsem si jistej, že by to byl skvělej film, jinej než všechny ostatní. Už jsem řekl v San Diegu, že pokud bude 'Watchmen' prvním nepřístupným (R-rated - na film můžete jít, pokud je vám víc než 17, jinak musíte být v doprovodu rodičů, pozn. překl.) komiksovým filmem - nejenom kvůli násilí - pak musí být 'Umbrella' prvním postmoderním superhero filmem, stejně jako 'Watchmen' bude prvním takovým filmem pro dospělý. Lidi mají často strach, že film komiks poškodí... no, to je zlý, pokud se ovšem samotnej film nehne kupředu. Pokud je to ten známej případ: 'Poohlídněme se po nějakým příběhu, kterej by byl přístupnej a z kterýho bychom mohli udělat dobrodružnej film a vydělat pěkný prachy', jo to by komiks zničilo. Ale doufám, že 'Watchmen' otevře spoustu dveří a nových možností. Až se dostane do kin, snad si lidi uvědomí, že superhrdinský filmy nemusí být jen zábavou pro děti. Tohle je jediná cesta, jak by 'Umbrella Academy' mohla fungovat jako film. Musí to být divný a ať už to bude režírovat kdokoliv, musí si uvědomit, jak chytrej ten příběh je a dostat to na plátno. Ve výsledku si to nemusí vést tak dobře - viděl bych to tak nějak na půli cesty mezi hollywoodským filmem s efekty a nezávislým snímkem - a přesně tím je pro mě i komiks."
zdroj1
zdroj2+www.mojaromantickachemia.blog.cz

diplooom pre mna :)

27. září 2008 v 10:01 | miska |  ♠ naše keci ♠
kujeeeeeem :-*

HODY A KOLOTOCEE!!!

27. září 2008 v 9:58 | MISKA |  ♠ naše keci ♠

Ahojtee SBcka moye.. tak akurat tento vikend je u nas Michalsky jarmok.. kolotoce a veela stankov a sak poznate..tak mi pls prepacte ked tu cez vikend nist nepribudne bo budem sa poflakovat na hodoch :D:D aj s mimulqu :) a inak newiete preco to dali prave na Michala?? :D:D no to je jedno.. tak sa majtee krasne :)

VSETKO NAJ K MENINAM MISKAAM A MISKOM :D a samozrejme aj mojej mimulqee tak vsetko NAJ :)

vasa miska :D


frerard :D

24. září 2008 v 20:55 | miska |  ::haluzoviny::

GEE A LYNZI S MSI!!! KRASNA FOTO ♥

24. září 2008 v 20:10 | MISKA |  >>foto<<
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení AAA GEE A LYNZ KRASNY SU SPOLU ♥♥♥


About The Umbrella Academy

24. září 2008 v 7:01 | miska |  ♥ news ♥
Umbrella Academy
Gerard je autorem komiksu Umbrella Academy. Komiks kreslili Gabriela Bá, James Jean a Dave Stewart. Příběh začíná, když členové Umbrella Academy, nyní dorůstající dospělého věku a kteří se rozpadli, zjistí, že jejich adptivní otec, Sir Reginald Hargreeves, zemřel. Když novina o hrozbě zániku světa vyjde na povrch, bývalí členové týmu se musí zbavit svých sporů a společně zachránit celý svět. Gerard řekl, že na něho měl největší vliv jeho oblíbený spisovatel Grant Morrison (Doom Patrol). Dále také Pat McEown (ZombieWorld: Champion of the Worm).
Postavy: * The Monocle (Sir Reginald Hargreeves) - On je bohatý podnikatel a vynálezce, který adoptoval členy Umbrella Academy. Má také cizí původ. * The Horror - Vlastní pod svou kůží příšery. * The Kraken - Má schopnost dýchat pod vodou. * The Rumor (Allison Hargreeves) - Má schopnost ze lži udělat pravdu. * The Séance - Má schopnost mluvit s mrtvýma a vznášet se. * Spaceboy - Je vůdce UA. Jeho tělo má podobu Marťanské gorily.
Vydání: Náhled vyšel 2. listopadu 2006 na webových stránkách Dark Horse. První tištěné vydání bylo ...But the Past Ain't Through With You, které se objevilo v roce 2007. Série začíná 19. září 2007 s první částí Apocalypse Suite.…But the Past Ain't Through With You.
--> read komiks
Název se týče písně MCR "Kill All Your Friends". Nikdo, včetně Gerarda se nezmiňuje o původu názvu. Název by také mohl pocházet z filmu Magnolia. Komiks vyšel 5. května 2007, Free Comic Book Day.
The Umbrella Academy: Apocalypse Suite #1 (of 6) V prodeji od 19. září 32 stránek cena: $2.99 --> podrobně o TUA a rozhovor s Gerardem na EW.com

hry s mcr :D parada :D

24. září 2008 v 6:45 | miska |  ::veci s mcr::

v tejto hre musite dat co najviac pusinkie geemu :D moje skore bolo 86 :D:D

hmm tato druha hra je dost ktuta :( musite zastrelit geeho..ale aj on striela na vaas :D a prehrala som nechala som geeho vyhrat :D:D moje skore 65 :)

tu musite udrzat rovnovahu aby gee nespadol dole :D co mne spadne vzdy :D:D ale moje skore bolo 14 :D.. a davam sem to iste len s bibinom :)

kopirovat len s mojiim zdrojom!!!!!! :)

Make Up Lessons With Gerard Way

22. září 2008 v 21:29 | miska |  ::videjka::
kopirovat len s mojim zdrojom!!!
jaaj aj mna by mohol dojst gerard namalovat a make up dat :D:D a ten fee jak sa tam moce :D a jaky su vtipny s tymi paskami na tvari :D:D

brnkaatko MCR!!!!

22. září 2008 v 19:04 | MISKA |  ::veci s mcr::

noo tak tu som vaam dala obraazok brnkaatka(tusim mikeyho) ktore kamoska DOSTALA V BLAVE :Dnechce sa mi teraz pisat ako to presne bolo..ale ptm vam to napism do komentov oka?? teda ak budete sceet :D.. bosee ja jej tak nehorazne zavidiiim..tusim sa v noci vykradnem k nej :D :D dala si ho zaramovat a teraz visii na jej stene :) no uzaaas ♥♥♥The Black Parade Is Dead! - I Dont Love You (Perfect)

21. září 2008 v 14:57 | miska |  ::videjka::

waa..jak tam supeer spivaju s geem♥♥ tam to muselo byt perfektne!! :)

mikey foto

21. září 2008 v 14:49 | miska |  ◘ mikey way ◘

pre Iwusku :)

mikey by grankie_b.
Mikey Way by katie.fairservice. kraasa♥
Mikey Way by ♫ Peta-Maree ♫.
mikey by xXdon'tsaygoodbyeXx.mikeyho xichticek :)
mikey way ( someones a little sleepy! ) by WhAtHaPpEnDtOtHeSuN?.
[5] Mikey Way by pullthistrigger. nadhera :)Gerard and Mikey Way with Ray Toro by mcrfan_91. taato foto je wazne bohova ♥♥
mikey way! by bloody_vampire.fascinuje maa! :)
kopirovat len s mojim zdrojom!!

news :D

21. září 2008 v 12:01 | miska |  ♥ news ♥
MCR napsali na MySpace nový blog o organizaci Music for Relief:Music for Relief chce pomoci lidem, kteří přežili hurikán Ike a jiné vichřice letošní sezóny. I vy můžete celou věc podpořit na www.musicforrelief.org/donate. Spojené státy, pobřeží Gulfského zálivu: Ike coby bouře druhé kategorie udeřil v pátek večer v Galvestonu v Texasu a na jihovýchodě zaplavil na sto tisíc domovů, v Texasu a Louisianě pak zničil komunity na pobřeží. K dnešnímu dni bydlí 30 000 evakuovaných ve třech stovkách veřejných budov a zhruba dva miliony Texasanů jsou stále bez pomoci. Haiti: čtyři vichřice - Fay, Gustav, Hanna a Ike - ohrožují Haiti už od poloviny srpna, zabily na 600 lidí a ovlivnily životy stovky tisíců dalších. Zaplavené mosty a silnice ztěžují práci záchranářů a jejich snahu dopravit pomoc do nejhůře zasažených oblastí. Desetitisíce lidí se shromažďují v úkrytech, kde však nemají jídlo, vodu, matrace ani záchody. Až třem milionům lidí hrozí vyhladovění, protože tyto vichřice zničily veškerou úrodu. Music for Relief se snaží spojit hudebníky, aby pomohli zdravotním střediskům a evakuačním centrům, které se starají o lidi postižené vichřicemi, financovat potřebný zdravotnický materiál. Prosím, pomozte nám a přispějte MFR ještě dnes. Řekněte všem svým přátelům o tom, co MFR dělá pro oběti hurikánu Ike. Přispět můžete na www.musicforrelief.org/donate.
O Mikeyho komiksu zatím víme jen to, že ho pan Way mladší píše pro DC Comics, vyjde o Halloweenu a bude to mít něco společného s Batmanem. Web Saved by MCR vypátral, o jaké číslo zřejmě půjde, mrkněte. Remix skladby The Cure "Sleep When I'm Dead" v režii Gerarda a Julien-K je už k dispozici na internetu ke koupi, například na i-legalne.cz. Deska Leathermouth by podle posledních informací (a tohoto interview) měla vyjít koncem letošního roku, popř. začátkem roku příštího. LM se upsali vydavatelství Epitaph, tak držme palce.Zde najdete kolekci krásných fotek z koncertů R&tFE a Leathermouth (credit: MCF). Určitě checkněte sekci bublina, která je po dlouhé době opět aktualizovaná.