Prosinec 2007

Zaujímavosti z klipou...

26. prosince 2007 v 21:17 | Suzi |  ::klipi::
**Při natáčení Welcome To The Black Parade se zranili Gerard a Bob.
Natáčení Ghost Of You stálo 500.000 $
Videoklip I´m Not Okay (Verze 2) byl natočen na "Loyola High School". Tato škola sloužila i k natáčení filmu "Donnie Darko".
I´m Not Okay (Verze 1) byl původně natočen jen pro internetové fandy, ale kvůli velkému zájmu ho začali vysílat i TV stanice.
Honey, This Mirror Isn´t Big Enough For The Two Of Us byl inspirovaný filmem "Audition" od režiséra Takashi Mike.
Gerard a Frank malovali pro Vampires Will Never Hurt You kulisy. **
článok z kamaratu

26. prosince 2007 v 12:32 | Suzi |  ::rozhovory::
MY CHEMICAL ROMANCE- SPIEVALA S NIMI CELÁ HALA

30. okróber 2007 sa stal pre mnohých nezabudnuteľným dňom v živote! V športovej hale Pasienky sa v Bratisalve v rámci festivalu Rocková jeseň 2007 predstavila jedna z momentálne najpopulárnejších rockových kapiel na svete- MY CHEMICAL ROMANCE!

Koncerty v Južnej amerike

26. prosince 2007 v 12:29 | Suzi |  ♥ news ♥


Kolumbie- 12.02.08


Brazílie- 17.02.08

Argentína- 22.02.08

Chile- 24.02.08

James Dewees?

26. prosince 2007 v 12:28 | Suzi |  ♥ news ♥
Myslím, že pokud to nepotvrdí samotná skupina, tak to není oficiální ale stejně: Tohle bylo na MCRmy:
--------------------------

I was told this officially from the man himself during the forbidden planet comic book signing for the Umbrella Academy.
Basically after I had been through the signing I went back to the que to wait for my friend and whilst doing so I nearly get him by a van, consequently leaping back only to land into James. He was outside having a smoke as was I and seemed to remember me from the last couple of times I'd bumped into him and said hi.
Basically I spoke to him about Reggie and the Full Effect (which is now officially over) and then went onto him and touring with MCR.
He told me that they're already writting new stuff for the new album (stay I'm guessing could be considered as something to back this up ) and that he will be on the next album doing keyboard vocal/SFX etc. I then said "ahh but what about Reggie?" to which he replyed,
"well I don't think I'm guna have time for it when I'll be a full member of MCR when the new album is out."

So I guess really you can say that every cloud has a silver lining haha! No more Reggie... But alot more James/New MCR member!!!
--------------------------
Tohle prohlásil Reggie/ James Dewwes- keyboardista My Chem, který je doprovázel na The Black Parade World Tour a na Projekt Revolution. V zkratce se tam říká, že holka, která to psala, setkala Jamese při autogramiádě The Umbrella Academy. Ten jí řekl, že skupina už pracuje na novém albu a že také na novém albu bude pro My Chem dělat na keyboardu. Pak se ho zeptala, co bude s Reggie and the Full Effect (Jamesova skupina, která už neexistuje), na co jí řekl, že asi na to už nebude mít čas, když už bude od nového alba členem My Chem.....
Vysvětlujte si to jak chcete, ale má to dva smysly:
a) fakt se připojil k My Chem, co myslím doslovně- teda že se objeví i na Photoshootech, v rozhovorech apod.
b) skupina ho přijala jako "6. člena" ale jenom jak jsme ho mohli vidět na TBP Tour nebo na PR- teda vzadu na jevišti v pozici keyboardistu- tím myslím že ho prijímou ale bude mít na jevišti stejnou úlohu jako doteď. Asi se jim jeho služby osvědčili a vidí rozdíl mezi tím, když s nima James nevystupoval a když jo.
Osobně se přikláním k té 2. variantě protože, přiznejme si, myšlenka 6-členné skupiny My Chem je zkrátka divná.. :-/ Takže o zprávu dne máme postaráno a chtěla bych slyšet taky váš názor..: Chcete, aby se James k My Chem připojil?- Má to být doslova 6. člen My Chem nebo má být jen v pozici keyboardistu a doporvázet My Chem na tour?

Ultimare-guitar.com

26. prosince 2007 v 12:22 | Suzi |  ♥ news ♥
Stránka Ultimate-Guitar.com zveřejnila řebříček 5 nejlepších a 5 nejhorších skupin roka.


Nejlepší:


1. Avenged Sevenfold

2. Foo Fighters

3. Velvet Revolver

4. Machine Head

5. RadioheadNejhorší:

1. Fall Out Boy

2. Linkin Park

3. Avenged Sevenfold

4. My Chemical Romance

5. Green Day

Pořádí je založeno na hlasování, jen mi je záhadou, proč jsou skupiny jako Linkin Park, Green Day a My Chemical Romance mezi nejhoršími.

New live and race cd

26. prosince 2007 v 12:19 | Suzi |  ♥ news ♥
Tady si můžete prčíst o co de.
Po kliknutí na obrázek se obrázek zvětší


Tričko MCR

26. prosince 2007 v 12:14 | Suzi |  ::veci s mcr::